Productomschrijving
Maak het buitenkoken compleet met twee tafels uit onze serie. De Roast Pit de kamado en de Pit Extender om lekker de ruimte te hebben. Samen geven ze niet alleen volopwerkruimte, het is ook een imponerend gezicht. Stijvol, praktisch en oersterk ...
Accessoires
Naast de zee aan werkruimte, heb je ook een handdoek, tang of heet rooster in je handen. Die moet je toch even kwijt. Ook al kan microcement tegen een stootje, wint de hitte het op een gegeven moment altijd en krijg je een donkere vlek in het werkblad. Niet fraai, daarom leveren we een stijlvolle zwarte plaat mee waar je zonder problemen die hete voorwerpen op kan neerleggen. Hoeft het niet gelijk op de grond, waar je er vervolgens weer over struikelt.
Voor je tangen en handdoek is er aan de voorzijde een zwarte stoere tool rack, zodat je altijd je grill gear binnen handbereik hebt.
Sijlvol en praktisch tegelijk. We love it!
Oerstek en Stijlvol
De buitenkeuken meubels hebben een stabiele sterke constructie die met gemak het gewicht van een kamado kan dragen. De kern/constructie is gemaakt van watervast plaatmateriaal, dat veel wordt gebruikt voor gevelbekleding. Echt voor buiten.
Deze kern/constructie smeren we rondom helemaal af met microcement. Dit is waterdicht en sluit de kern helemaal af en geeft gelijk die coole robuuste look. Het microcement voorzien we nog van extra coating, puur tegen vlekken. Vocht gaat er al niet door het microcement wat overigens veel gebruikt wordt voor buitenvloeren zoals een terras. Een echt cementproduct, heel sterk, makkelijk te reinigen en ziet er vet uit!
We zijn er inmiddels ook achter dat een tuin eigenlijk niet mooi recht is. Daarnaast wil je beide tafels wel op dezelfde hoogte hebben. Een wiebelende tafel vinden we niks, dus zitten er handige stelpootjes onder. Zo kan je de buitenkeuken mooi waterpas stellen, beide tafels exact op gelijke hoogte en stabiel neerzetten.
Hoe deze tafels gemaakt zijn, maakt ze tilbaar en staan heel stevig op de poten.
Alleen nog de kleur (grijs of zwart) kiezen, aangeven welke kamado erin komt en aan welke kant en je kan het hele jaar door genieten.
Reviews
Related articles
Recente artikelen
Roast Buddy
Roast Pit + Pit Extender
€3.200,00